ZAJĘCIA SPORTOWE

Prowadzący: Mateusz Kozioł

GMINNY TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY- JEZIORZANY- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ-
03 VI 2019 r.

Skład reprezentacji: Nadia Wydmańska, Krzysztof Solarz, Grzegorz Suski, Ewa Skrabalak, Aleksandra Soja, Martyna Wójcik, Arkadiusz Tworzyk, Szymon Tworzyk, Angelika Piocha.

Miejsca medalowe zdobyli:
Aleksandra Soja- I miejsce, Arkadiusz Tworzyk- II miejsce

Serdecznie gratulacje dla naszych ósmoklasistów, którzy od klasy 4 w konkurencji trójboju lekkoatletycznego zajmowali zawsze  miejsca medalowe.

GMINNY TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY- IGRZYSKA DZIECI- JEZIORZANY-
28 V 2019 r.

Skład drużyny: Emilia Brzyszczyk (II miejsce), Oliwia Romanowska (V miejsce), Marcelina Dymek, Emilia Fryc (IV miejsce), Marek Tworzyk (I miejsce), Oskar Marchewka (IV miejsce), Wiktor Maziarz, Filip Wójcik, Wojciech Zatorski.

Reprezentacja szkoły zdobyła na zawodach lekkoatletycznych dwa medale.

Medal złoty w swojej kategorii wiekowej wywalczył Marek Tworzyk.

Medal srebrny w kategorii klas IV zdobyła Emilia Brzyszczyk.

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW- IGRZYSKA DZIECI- LISZKI 15 V 2019 r.

Zespół reprezentujący naszą szkołę zajął V miejsce.

Skład drużyny: Kacper Konik, Kacper Płecki, Wojciech Zatorski (kapitan), Bartosz Urbaniec, Wiktor Maziarz, Oskar Marchewka, Marek Tworzyk, Filip Wójcik.

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- LISZKI 9 V 2019 r.

Starsi chłopcy reprezentujący naszą szkołę zajęli IV miejsce.

Skład drużyny: Kamil Cyganik, Adam Nęcek, Szymon Tworzyk, Grzegorz Suski, Bartosz Urbaniec, Arkdiusz Tworzyk (kapitan), Kuba Czech, Wojciech Zatorski.

GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI CHŁOPCÓW- IGRZYSKA DZIECI- LISZKI 12 III 2019 r.

Reprezentacja szkoły w składzie: Wojciech Zatorski, Bartosz Urbaniec, Kacper Płecki, Kacper Pyzik, Wiktor Maziarz, Marek Tworzyk, Filip Wójcik, Mikołaj Baster zaęjęła III miejsce.

GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI CHŁOPCÓW- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- LISZKI 7 II 2019 r.

Męska, siatkarska reprezentacja szkoły w składzie: Grzegorz Suski, Szymon Tworzyk, Arkadiusz Tworzyk (kapitan zespołu), Kuba Czech, Krzysztof Solarz, Adam Nęcek, Kamil Konik, Wojciech Zatorski zajęła IV miejsce w rywalizacji szkół o mistrzostwo Gminy Liszki.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GMINNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- LISZKI 13 XII 2018 r.

Chłopcy w składzie: Arkadiusz Tworzyk (kapitan drużyny), Szymon Tworzyk, Grzegorz Suski, Kamil Cyganik, Wojciech Zatorski, Filip Mars zajęli IV miejsce w Mistrzostawach Szkół Gminy Liszki.

GMINNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- LISZKI- 4 XII 2018 r.

Dziewczęta w składzie: Maja Lach (kapitan zespołu), Ewa Skrabalak, Natalia Galos, Anna Konik, Martyna Wójcik, Aleksandra Soja, Angelika Piocha, Nadia Wydmańska zajęły V miejsce w międzyszkolnym turnieju o mistrzostwo Gminy Liszki.

GMINNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT- IGRZYSKA DZIECI- LISZKI- 6 XI 2018 r.

Drużyna dziewcząt reprezentująca naszą szkołę zajęla IV miejsce w szkolnych rozgrywkach na poziomie gminnym.
Skład zespołu: Maja Dymek, Emilia Iwańska, Izabela Nęcek, Natasza Lach (kapitan zespołu), Emilia Fryc, Emilia Brzyszczyk, Marcelina Dymek, Oliwia Romanowska.

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW- IGRZYSKA DZIECI- LISZKI- 24 X 2018 r.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wojciech Zatorski (kapitan drużyny), Marek Tworzyk, Kacper Płecki, Bartosz Urbaniec, Kacper Konik, Kacper Fiutowski, Wiktor Maziarz, Oskar Marchewka zajęła II miejsce ulegając w dogrywce 1-2 zespołowi z Kaszowa II.

"Królem strzelców" turnieju został kapitan drużyny- Wojciech Zatorski, który zdobył 7 bramek, w tym 3 bramki w meczu otwarcia z Jeziorzanami.

Gratulacje !!

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- LISZKI- 16 X 2018 r.

Nasza reprezentacja zajęła II miejsce w rywalizacji szkół o mistrzostwo gminy Liszki przegrywając w meczu finałowym z zespołem z Liszek 0-2.

Skład drużyny: Arkadiusz Tworzyk (kapitan), Wojciech Zatorski, Grzegorz Suski, Szymon Tworzyk, Bartosz Urbaniec (bramkarz), Marek Tworzyk, Kamil Konik, Kamil Cyganik.

W tym roku chłopcom z naszej szkoły przyszło rywalizować w kategorii roczników 2003 (3kl. gimnazjum), 2004 (8 kl. SP), 2005 (7 kl. SP) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Reprezentacja szkoły wywalczyła 1 miejsce w grupie, wygrywając z SP-Gimnazjum w Mnikowie 4-2 oraz
z SP Rączna
3-1.

W grze półfinałowej pokonaliśmy drugi zespół z grupy B- SP Kaszów II- 3-2, co dało nam przepustkę do gry o 1 miejsce w finale. Tam niestety musieliśmy uznać wyższość SP- Gimnazjum Liszki.

GRATULACJE!!!!

Archiwum 2017/18