Zajęcia pozalekcyjne

Szkoła oferuje szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych: koło historyczne, koło języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyczne, chemiczne, geograficzne, chór, zespół instrumentalny, koło plastyczne,  koło teatralne, koło szachowezajęcia sportowe

Ponadto w szkole odbywają się zajęcia płatne:

karate

poniedziałek                oddziały przedszkolne                   14.00-14.30

poniedziałek                klasy I-III                                         14.30-15.30

piątek                           klasy I-III                                        14.45-15.45

kontakt

 telefon: 669 909 819 

pełny grafik zajęć: http://www.karatecentrum.pl/harmonogram

strona główna klubu:  http://www.karatecentrum.pl           

------------------------------------ 

warsztaty kulinarne

raz w miesiącu - cena: 23 zł

poniedziałek                13.30-15.00                                    30.09.2019        

grupa 1      klasy I-III i oddziały przedszkolne – dzieci, które nie chodzą na karate

                    zajęcia: 30 IX, 25 XI, 2 XII, 6 I, 10 II, 9 III, 20 IV, 11 V, 15 VI

 

wtorek                           13.30-15.00                                    15.10.2019        

grupa 2      oddziały przedszkolne i klasy I-III – dzieci, które  chodzą na karate

                    zajęcia: 15 X, 26 XI, 3 XII, 7 I, 11 II, 10 III, 21 IV, 12 V, 16 VI

------------------------------------

ceramika

17 zł za zajęcia - raz w miesiącu

wtorek                          klasa II, III a, III b                   12.30-14.30

wtorek                          oddziały przedszkolne         14.30-16.00

                                      klasa IV

zajecia: 22 X, 19 XI, 17 XII, 14 I, 18 II, 17 III, 21 IV, 19 V, 23 VI

www.arete-pracownia.pl                

info@arete-pracownia.pl

Magda Bednarek: 666 111 120

 ------------------------------------

tańce

125 zł za okres

czwartek             klasy I-III                                12.45– 13.30

czwartek             oddziały przedszkolne                   13.30-14.15      

-pierwsze zajęcia: 03. 10.2019

 ------------------------------------

basen

czwartek             klasy I-VIII                             14.30-wyjazd 15.00-15.45-pływanie

powrót ok. 16.30-16.40

------------------------------------

piłka nożna

środa                            oddziały przedszkolne           13.30-14.30

środa                            klasy I-III                                14.30-15.30

środa                            klasy IV-VI                              15.30-16.30