Dzień drzewa - 10 X 2019

Z okazji Dnia Drzewa uczniowie uczestniczący w zajęciah etyki przygotowali wystawę prac obrazujących, jak bardzo potrzebne są nam drzewa oraz co my sami możemy dla nich zrobić. (A.Kalandyk)

Bezpieczna droga do/i ze szkoły - 7 X 2019

W poniedziałek 7 października naszą szkołę odwiedził Pan Policjant z Komisariatu Policji w Zabierzowie. Stróż prawa spotkał się z najmłodszymi uczniami i przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Po krótkiej pogadance, dzieci i nauczyciele udali się na pobliskie przejście dla pieszych. Uczniowie klas I, II i III a i III b pod czujnym okiem policjanta wykazały się umiejętnością przechodzenia przez jezdnię i bezpiecznego dotarcia do szkoły- zgodnie z najważniejszą zasadą: popatrz w lewo, popatrz w prawo i ponownie w lewo. W trakcie spotkania dzieciom przedstawione zostały także zasady korzystania z chodników i pobocza. Pan Policjant zwrócił również uwagę na zagrożenia na jakie narażeni są najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego i jak należy im zapobiegać. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań. W nagrodę na koniec spotkania dzieci otrzymały odblaski. (K. Woźniczka-Baran)

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - 4 X 2019

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Próbna ewakuacja szkoły - 25 IX 2019

W środę 25 września 2019 r. w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja, której celem było zapoznanie uczniów (od oddziałów przedszkolnych po klasę VIII) oraz pracowników szkoły z praktycznym wykorzystaniem procedur dotyczących zachowania się w chwili wybuchu pożaru. Po wszczęciu alarmu uczniowie i pracownicy szkoły udali się na wyznaczone miejsce zbiórki korzystając z odpowiednich dróg ewakuacyjnych.
Dyrektor szkoły nadzorowała i koordynowała przebieg ewakuacji. Przekazała informacje przybyłej jednostce straży pożarnej. Druhowie z OSP w Czułowie sprawdzili budynek szkoły.
Po zakończonym alarmie uczniowie wrócili na lekcje. (E. Kulka)

„Żywy układ okresowy" - 16 IX 2019

Oto jak uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczcili 150. rocznicę powstania układu okresowego pierwiastków chemicznych. (A.Kalandyk)

Archiwum 2018/19