SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2017/2018

skarbnik: OTYLIA KUCIEL

sekretarz: ALEKSANDRA SOJA

opiekun: MATEUSZ KOZIOŁ

Zebrania samorządu odbywają się w poniedziałek o godzinie 12.30 w sali plastycznej.

Dyskoteka Andrzejkowa - 30 XI 2017 r.

W czwartek z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się zabawa andrzejkowa. Uczniowie klas 4-7 mieli okazję aby tego wieczoru potańczyć, jak również wziąć udział w staropolskich wróżbach. Chętne osoby mogły dowiedzieć się między innymi, jaki zawód jest im przewidziany w dorosłym życiu, poznać imię przyszłej żony lub męża lub kto pierwszy zmieni stan cywilny. Tradycyjne wróżby przygotowały i przeprowadziły dziewczęta działające na codzień w samorządzie uczniowskim- Maja Lach i Otylia Kuciel. Za oprawę muzyczną odpowiedzialni byli- Kamil Konik i Arkadiusz Tworzyk.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień Tolerancji - 21 XI 2017 r.

Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na plakat związany z tematyką "tolerancji". Prace plastyczne wykonane przez uczniów posłużyły do stworzenia gazetki na dolnym holu.

Archiwum 2016/17

Archiwum 2015/16