Nasze sukcesy
2019/20
Małopolski Konkurs Historyczny
Filip Mars zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: uczeń klasy VII Mikołaj Baster
i uczniowie klasy VIII Filip Mars i Grzegorz Suski
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego
Do etapu rejonowego zakwalifikował się uczeń klasy VII Mikołaj Baster
(nauczyciel przygotowujacy do konkursu - Dorota Zając)
---------------------------------------------------------------
Małopolski Konkurs Matematyczny
Do etapu rejonowego zakwalifikował się uczeń klasy VIII Filip Mars
(nauczyciel przygotowujacy do konkursu Agnieszka Kałuża)
---------------------------------------------------------------
Konkursy plastyczne
(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)
4 edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
"Dbamy o nasze miasto - walczymy ze smogiem"
Tegoroczny temat: „Maszyna przyszłości, co ze smogiem walczyła”
Anton Zajączkowski zdobył I nagrodę w kategorii klas 1-3,
Wiktoria Pióro I nagrodę w kategorii klasa 4-6.
---------------------------------------------------------------
Wojewódzki konkurs plastyczny "Malwy, dziewanny, co to za cudne rośliny"
Konkurs zorganizowany z okazji 150. rocznicy urodzin Stanisława Wyspiańskiego
wyróżnienie Emilia Brzyszczyk, klasa V
---------------------------------------------------------------
2018/19
Egzamin ósmoklasisty
Wyniki naszej ósmej klasy:
język polski - 78 %, w skali staninowej - 8 stanin - wynik bardzo wysoki, (wynik krajowy 63% - 5 stanin)
matematyka - 56 %, w skali staninowej - 7 stanin - wynik wysoki, (wynik krajowy 45% - 6 stanin)
język angielski - 62%, w skali staninowej - 6 stanin - wynik wyżej średni, (wynik krajowy 59% - 6 stanin)
XII Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
I nagroda Krzysztof Karch klasa V
wyróżnienie Maja Dymek klasa VII
wyróżnienie Filip Lach klasa II
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Agnieszka Kalandyk)
---------------------------------------------------------------
Kangur Matematyczny 2019
wyróżnienie Marcelina Dymek klasa IV
wyróżnienie Magdalena Kijania klasa IV
(nauczyciele przygotowujący do konkursu Ewelina Irlik, Barbara Stryczniewicz)
---------------------------------------------------------------
Małopolski Konkurs Chemiczny
udział w etapie rejonowym - Maja Lach klasa VIII
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Aldona Dymek)
---------------------------------------------------------------
Małopolski Konkurs Historyczny
udział w etapie rejonowym - Grzegorz Suski klasa VII
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
udział w etapie rejonowym - Ewa Skrabalak klasa VIII
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Ewa Kulka)
---------------------------------------------------------------
VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus"
Sztuka i rzemiosło dawnym Krakowie
Kraków, Wawel, 21 maja 2019,
I miejsce Krzysztof Karch klasa V
wyróżnienie I stopnia Natasza Lach klasa VI
Organizatorami konkursu są Zamek Królewski na Wawelu i Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Słowackiego. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Krakowa, Marszałka Województwa Małopolskiego, Uniwersytetu Pedagogicznego.
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
XV Małopolski Konkurs Literacki
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 101 w Krakowie
Kraków, kwiecień 2019
III nagroda w konkursie literackim - Zuzanna Wróblewska klasa VII
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
---------------------------------------------------------------
Małopolski Konkurs Kaligraficzny
Rajbrot, kwiecień 2019
finalistka Ewa Skrabalak klasa 8
finalistka Kaja Nowak klasa 4
---------------------------------------------------------------
XIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"
Kraków, SCKM, 27 marca 2018
List Gratulacyjny Mikołaj Baster klasa VI,
List Gratulacyjny Wiktoria Pióro klasa IV
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Małopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "Zaczytana zakładka"
Kraków, MDK im. K.I. Gałczyńskiego, 2019
wyróżnienie Wiktoria Pióro klasa IV
Łucja Skrabalak klasa IV
(nauczyciele przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak,
Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Gminny Konkurs Literacko-Plastyczny "Komiks"
Morawica, czerwiec 2019
II miejsce Łucja Skrabalak
(nauczyciele przygotowujący do konkursu: Małgorzata Skrabalak, Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Gminny Konkurs Języka Angielskiego
Cholerzyn, 9 maja 2019
III miejsce Ewa Skrabalak
VI miejsce Maja Lach
VIII miejsce Aleksandra Soja
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Ewa Kulka)
---------------------------------------------------------------
Gminny Konkurs Recytatorski "Wiersze, które lubimy"
Kryspinów, luty 2019
III miejsce Maja Lach klasa VIII
wyróżnienie Wikotoria Pióro klasa IV
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
---------------------------------------------------------------
XVII Gminna Corrida Ortograficzna
Kaszów, luty 2019
I miejsce Maja Dymek
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
---------------------------------------------------------------
Konkursy plastyczne
(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)
IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Opowieści kresowe - Litwa"
II nagroda Ewa Skrabalak za pracę „Hrabia u stóp zamku, Horeszków siedziby”
---------------------------------------------------------------
XV Małopolski Konkurs Plastyczny "Mój szczęśliwy dzień"
Kraków, SP 101, kwiecien 2019
wyróżnienie Maja Lach klasa 8
wyróżnienie Wiktoria Pióro klasa 4
---------------------------------------------------------------
IV Wojewódzki Konkurs Plastyczny Polscy Laureaci Nagrody Nobla. Wisława Szymborska.
Kraków, marzec 2019
"Ilustracja świata poezji Wisławy Szymborskiej"
I nagroda - Anton Zajączkowski klasa 2
III nagroda - Łucja Skrabalak, klasa 4
"Wisława Szymborska inaczej - kreatywny portret artystki"
II nagroda Kacper Zajger klasa 4
wyróżnienie: Maria Zatorska klasa 7
---------------------------------------------------------------
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Inna Bajka"- Legendy mojego miasta
Kraków, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, luty 2019
I miejsce Łucja Skrabalak, klasa 4
III miejsce Emilia Brzyszczyk, klasa 4
wyróżnienie: Marcelina Dymek klasa 4, Anton Zajączkowski klasa 2, Gabryela Triebe klasa 4
---------------------------------------------------------------
KONKURSY SPORTOWE
(nauczyciel przygotowujący - Mateusz Kozioł)
Gminny trójbój lekkoatletyczny - igrzyska młodzieży
Jeziorzany 2019
I miejsce Aleksandra Soja;
II miejsce ArkadiuszTworzyk
---------------------------------------------------------------
Gminny trójbój lekkoatletyczny - igrzyska dzieci
Jeziorzany 2019
I miejsce MarekTworzyk
II miejsce Emilia Brzyszczyk
---------------------------------------------------------------
Gminny Turniej Piłki Nożnej - Igrzyska Dzieci
Liszki, 24 października 2018
II miejsce
Skład drużyny: Wojciech Zatorski (kapitan), Marek Tworzyk, Kacper Konik, Kacper Płecki, Bartosz Urbaniec, Kacper Fiutowski, Oskar Marchewka
Wojciech Zatorski - "Królem Strzelców"
---------------------------------------------------------------
Gminny Turniej Piłki Nożnej - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Liszki, 16 paździerrnika 2018
II miejsce
Skład drużyny: Arkadiusz Tworzyk (kapitan), Wojciech Zatorski, Adam Nęcek, Szymon Tworzyk, Marek Tworzyk, Grzegorz Suski, Kamil Konik, Kamil Cyganik, Bartosz Urbaniec (bramkarz)
2017/18
XI Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
nagroda Filip Lach klasa I
nagroda Lena Kuczmierczyk klasa II
nagroda Marta Łączyńska klasa II (93 % dobrych odpowiedzi)
wyróżnienie Helena Jurczyk klasa I
wyróżnienie Wojciech Wójcik klasa I
wyróżnienie Filip Mars klasa VI
(nauczyciele przygotowujący do konkursu Agnieszka Kalandyk, Magdalena Drużkowska-Kopeć, Barbara Marasik)
---------------------------------------------------------------
VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus"
Udział królów i bohaterów w walce o niepodległość Polski
Kraków, Wawel, 15 maja 2018,
II miejsce Filip Mars klasa VI
wyróżnienie II stopnia Mikołaj Baster klasa V
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
XIV Małopolski Konkurs Literacki i Plastyczny "Ziemio ojczysta"
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 101 w Krakowie pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości 1918-2018
Kraków, kwiecień 2018
II nagroda w konkursie literackim - Zuzanna Wróblewska klasa VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
III nagroda w konkursie plastycznym Ewa Skrabalak klasa VII
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
XVII Małopolski Konkurs Kaligraficzny "O złote pióro"
Kraków, 27 kwietnia 2018
finalistka Ewa Skrabalak klasa VII
---------------------------------------------------------------
XII Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"
Kraków, SCKM,4 kwietnia 2018
II miejsce Filip Mars klasa VI
List Gratulacyjny Mikołaj Baster klasa V
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Małopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "Zaczytana zakładka"
Kraków, MDK im. K.I. Gałczyńskiego, 2018
wyróżnienie Olivia Zajger uczennica klasy V
(nauczyciele przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak,
Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
XIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"
Kraków, Wawel, marzec 2018
wyróżnienie I stopnia Wiktoria Pióro klasa III
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Czaplińska)
---------------------------------------------------------------
Gra terenowa 100-lecie Lotnictwa Polskiego
Kraków Airport, 11 czerwca 2018
I miejsce: Filip Mars, Grzegorz Suski, Ewa Skrabalak
---------------------------------------------------------------
III Powiatowy konkurs literacko-plastyczny "Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna" pod hasłem "Na ludowo"
Kraków, październik 2017
wyróżnienie Filip Mars
(nauczyciele przygotowujący do konkursu: Małgorzata Skrabalak, Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Gminny Konkurs Literacko-Plastyczny "Komiks - baśnie polskie i europejskie"
Morawica, 25 kwietnia 2018
wyróznienie Otylia Kuciel
(nauczyciele przygotowujący do konkursu: Małgorzata Skrabalak, Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Gminny Konkurs Języka Angielskiego
Cholerzyn, 24 kwietnia 2018
III miejsce Ewa Skrabalak
V miejsce Maja Lach
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Ewa Kulka)
---------------------------------------------------------------
Gminny Konkurs Recytatorski
Kryspinów, kwiecień 2018
III miejsce Wikotoria Pióro klasa III
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Czaplińska)
wyróżnienie Maja Lach klasa VII
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
---------------------------------------------------------------
IV Gminny Konkurs Kaligraficzny "Zostań mistrzem kaligrafii"
Kaszów, marzec 2018
I miejsce Kaja Nowak klasa III
III miejsce Emilia Brzyszczyk klasa III
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Czaplińska)
---------------------------------------------------------------
VII Gminny Konkurs Matematyczny im. Jana Kantego Steczkowskiego
Liszki, marzec 2018
wyróżnienie Grzegorz Suski klasa VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Ewelina Irlik)
---------------------------------------------------------------
XVI Gminna Corrida Ortograficzna
Kaszów, marzec 2017
II miejsce Magdalena Kijania
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Czaplińska)
III miejsce Maja Dymek
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
---------------------------------------------------------------
XVII Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny
Czułów, 21 marca 2018
I miejsce Grzegorz Suski i Wojciech Zatorski
I miejsce w konkursie filmowym Oliwia i Otylia Kuciel
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Agnieszka Kalandyk)
---------------------------------------------------------------
Konkursy plastyczne:
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mój portret"
Kraków, Klub Kultury "Wola", listopad 2017
I nagroda Filip Mars, klasa 6
wyróżnienie Natalia Zajgier klasa 4
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej "Najpiękniejsza jest moja Ojczyzna"
Katowice, Pałac Młodzieży, październik 2017
wyróżnienie Filip Mars klasa 6
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Gminny Konkurs Plastyczny dla przedszkolaków "Podróże po Polsce"
Cholerzyn 2018
wyróżnienie Faustyna Nowak
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Ilona Siejko-Wiecheć)
---------------------------------------------------------------
Gminny Konkurs Plastyczny "Adam Chmielowski - Brat Albert, powstaniec, malarz, święty"
Mników, 8 października 2017
nagrody: Natasza Lach klasa 5, Filip Mars klasa 6, Aleksandra Soja klasa 7
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
KONKURSY SPORTOWE
(nauczyciel przygotowujący - Mateusz Kozioł)
Gminny trójbój lekkoatletyczny
Jeziorzany 28 maja 2018
I miejsce w kategorii dziewcząt klas 6 - Aleksandra Soja;
I miejsce w kategorii chłopców klas 5 - MarekTworzyk
---------------------------------------------------------------
Gminne biegi przełajowe
Baczyn, 19 kwietnia 2018
I miejsce - Otylia Kuciel
III miejsce - Aleksandra Soja
---------------------------------------------------------------
Gminny Turniej Piłki Koszykowej Chłopców
Liszki, 26 marca 2018
I miejsce
Skład zespołu: Kamil Cyganik, Kuba Czech, Damian Kuciel, (kapitan), Adrian Płecki, Kacper Płecki, Grzegorz Suski, Arkadiusz Tworzyk, Wojciech Zatorski.
---------------------------------------------------------------
Gminny Turniej Piłki Siatkowej
Liszki, 8 lutego 2018
II miejsce
Skład zespołu: Arkadiusz Tworzyk (kapitan), Damian Kuciel, Grzegorz Suski, Wojciech Zatorski, Szymon Tworzyk, Kamil Cyganik.
---------------------------------------------------------------
Gminny Turniej Piłki Nożnej
Liszki, 4 grudnia 2017
II miejsce
Skład drużyny: Arkadiusz Tworzyk (kapitan), Damian Kuciel, Adrian Płecki, Wojciech Zatorski, Adam Nęcek, Marek Tworzyk, Grzegorz Suski, Kamil Konik, Kamil Cyganik, Bartosz Urbaniec.
---------------------------------------------------------------
XI Gminny Turniej Sprawnościowy Oddziałów Przedszkolnych "Sport - Radość - Zdrowie"
Piekary, 8 czerwca 2018 r.
I miejsce - grupa "Tygrysków"
(nauczyciel Ilona Siejko-Wiecheć)
2016/17
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
nagroda Maja Lach klasa 6
nagroda Aleksandra Soja klasa 6
wyróżnienie Natasza Lach klasa 4
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Aldona Dymek)
---------------------------------------------------------------
V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus"
Kraków, Wawel, 24 maja 2017, temat piątej edycji konkursu - "Dawni mieszkańcy i obrońcy Krakowa"
wyróżnienie I stopnia Filip Mars klasa 5
wyróżnienie II stopnia Aleksandra Soja klasa 6
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"
Kraków, SCKM, 29 marca 2017
wyróżnienie (V miejsce) Filip Mars klasa 5
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
XII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"
Kraków, Wawel, marzec 2017
wyróżnienie II stopnia Krzysztof Karch klasa 3
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Agnieszka Hofman)
---------------------------------------------------------------
XIII Małopolski Konkurs Literacki "Przez porażkę do sukcesu"
Kraków, SP 101
nagroda II stopnia Zuzanna Wróblewska
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
---------------------------------------------------------------
Małopolski konkurs kulinarno-filmowy "Odpowiedzialnie bo lokalnie"
Kraków, październik 2016
Laureaci: Kuba Czech, Adam Nęcek, Arkadiusz Tworzyk, Szymon Tworzyk z klasy 6
---------------------------------------------------------------
Gminny Konkurs Recytatorski
Kryspinów 14 czerwca 2017
II miejsce Maja Lach
wyróżnienie Wikotoria Pióro
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
---------------------------------------------------------------
XV Gminna Corrida Ortograficzna
Kaszów, marzec 2017
III miejsce Maja Dymek
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
---------------------------------------------------------------
XVII Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny "Jedzmy zdrowo i odpowiedzialnie"
Czułów, 27 marca 2017
II miejsce Maja Lach i Aleksandra Soja
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Aldona Dymek)
---------------------------------------------------------------
Konkursy plastyczne
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Odkrywamy zabytki Małopolski"
Kraków, Klub Kultury "Wola", marzec 2017
wyróżnienie Wiktoria Pióro, klasa 2
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
IV Gminny Konkurs Plastyczny "Bale w karnawale"
Piekary, 24 lutego 2017
III miejsce Filip Mars klasa 5
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mój portret"
Kraków, Klub Kultury "Wola", listopad 2016
wyróżnienie Nikodem Połeć z grupy przedszkolnej "Misie"
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Sylwia Gołąb)
---------------------------------------------------------------
KONKURSY SPORTOWE
(nauczyciel przygotowujący - Mateusz Kozioł)
Gminny trójbój lekkoatletyczny
Jeziorzany 12 czerwca 2017
I miejsce w kategorii dziewcząt klas 5 - Aleksandra Soja;
I miejsce w kategorii chłopców klas 6 - Damian Kuciel
II miejsce w kategorii chłopców klas 6 - Arkadiusz Tworzyk
I miejsce w kategorii chłopców klas 4 - Kacper Fiutowski
III miejsce w kategorii chłopców klas 4 - MarekTworzyk
---------------------------------------------------------------
Gminne biegi przełajowe
Dolina Mnikowska 24 kwietnia 2017
I miejsce - Otylia Kuciel
II miejsce: Kuba Czech, Arkadiusz Tworzyk
III miejsce: Emilia Iwańska, Oliwia Kuciel
---------------------------------------------------------------
Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców
Liszki, 28 marca 2017
II miejsce
---------------------------------------------------------------
Gminny Turniej Piłki Koszykowej Chłopców
Liszki, 17 stycznia2017
I miejsce
---------------------------------------------------------------
Gminny Turniej Piłki Nożnej
Liszki, 24 listopada 2016
III miejsce
---------------------------------------------------------------
Gminny Turniej Sprawnościowy Oddziałów Przedszkolnych
Piekary, 7 czerwca 2017 r.
I miejsce - grupa "Tygrysków"
(nauczyciel Elżbieta Fryc)
2015/16
Małopolski Konkurs Historyczny "Wybitni władcy Polski - Piastowie"
FINALIŚCI: Filip GALOS, Wiktor KARCH, Kacper GRZESIAK!
Kacper GRZESIAK w obu etapach szkolnym i rejonowym zdobył maksymalną liczbę punktów (100%)!!!
Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 5 uczniów: Anna Fiutowska, Filip Galos, Kacper Grzesiak, Wiktor Karch, Weronika Poniedziałek!
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
nagroda - Michał Dymek, klasa 3
wyróżnienie - Maja Dymek, klasa 4
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Aldona Dymek)
---------------------------------------------------------------
XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla najmłodszych "Entliczek-Pentliczek"
Kraków, MDK Grunwaldzka 5, 17 maja 2016
I miejsce - Nikodem Adamski klasa „0"
---------------------------------------------------------------
X Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"
Kraków, SCKM, 30 marca 2016
wyróżnienie (VII miejsce): Filip Mars klasa IV, Weronika Poniedziałek klasa VI
list gratulacyjny Anna Fiutowska klasa VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Małopolski Konkurs Humanistyczny "Czas - wielki zegarmistrz świata"
Do etapu rejonowego zakwalifikowały się dwie uczennice: Maja Lach i Angelika Piocha
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
---------------------------------------------------------------
IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus"
Kraków, Wawel, 24 maja 2016, temat czwartej edycji konkursu - "Kraków żaków i uczonych".
wyróżnienie I stopnia Maja Lach
wyróżnienie II stopnia Weronika Poniedziałek
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
XVI Międzygminny Konkurs Niepodległościowy "Mieszko I władcą chrześcijańskim - w 1050 rocznicę chrztu Polski"
Wołowice, 17 maja 2016
II miejsce Kacper Grzesiak
nagrody otrzymali również Anna Fiutowska XI miejsce, Wiktor Karch XII miejsce
wyróżnienie otrzymała najmłodsza uczestniczka konkursu Maja Dymek
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------
Gminny konkurs języka angielskiego
Cholerzyn, 24 maja 2016
I miejsce Kacper Grzesiak
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Ewa Kulka)
---------------------------------------------------------------
X Gminna Corrida Ortograficzna
Kaszów, 17 maja 2016
I miejsce Weronika Poniedziałek
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
---------------------------------------------------------------
Gminny konkurs recytatorski „Humor w poezji"
Kryspinów, 28 kwietnia 2016
I miejsce - Ignacy Adamski klasa IV
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
---------------------------------------------------------------
XVI Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny "Czyste powietrze - wspólne dobro!"
Czułów, 14 marca 2016
I miejsce: Anna Fiutowska klasa VI i Kacper Grzesiak klasa VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Aldona Dymek)
---------------------------------------------------------------
Konkursy plastyczne
(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)
III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Zabierz mnie tam wyobraźnią 2016 „Kolorowe impresje"
Głowno, Miejski Ośrodek Kultury, czerwiec 2016
kwalifikacja do wystawy Emilia IWAŃSKA
Jakub SMĘTEK
---------------------------------------------------------------
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Inna Bajka"
Kraków, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, maj 2016
wyróżnienie Maria ZATORSKA
Patrycja MIĘTKA
---------------------------------------------------------------
"Odkrywamy zabytki Małopolski"
Kraków, Klub Kultury Wola, marzec 2016
I miejsce Karolina KWOKA, klasa VI
---------------------------------------------------------------
III Gminny Konkurs Plastyczny "Mój dzień w szkole"
Piekary, 4 marca 2016
I miejsce Marzena MIĘTKA, klasa VI
---------------------------------------------------------------
Gminne zawody sportowe w trójboju lekkoatletycznym
Jeziorzany 6 czerwca 2016
I miejsce w kategorii klas 4 dziewcząt - Aleksabdra Soja;
III miejsce w kategorii klas 6 dziewcząt - Anna Zawłocka
I miejsce w kategorii klas 5 chłopców - Flip Galos
II miejsce w kategorii klas 5 chłopców - Arkadiusz Tworzyk
(nauczyciel przygotowujący - Mateusz Kozioł)
2014/15
WYNIKI SPRAWDZIANU KLAS VI
Wyniki naszych uczniów. Ogółem średni wynik w procentach – 78,4%.
Język polski 80,4% (kraj – 73%), matematyka 76,3 % (kraj – 61%), język angielski na 88,1% (kraj – 78%).
W rankingu szkół w całej Polsce, w skali staninowej (1 – 9) uzyskaliśmy wynik wysoki – 8 stanin.
Uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych etapach kształcenia!
Małopolski Konkurs Historyczny "Wielcy Polacy - wybitni generałowie"
FINALIŚCI: Jakub GUBAŁA, Marcelina MROZOWICZ
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus" dla uczniów klas V-VI
Kraków, Wawel, 20 maja 2015 Temat trzeciej edycji konkursu - "Złoty Wiek na Wawelu i w Krakowie".
I miejsce - Julia Fiutowska, klasa VI
Organizatorami konkursu są Zamek Królewski na Wawelu i Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Słowackiego. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Krakowa, Marszałka Województwa Małopolskiego, Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
IX Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"
Kraków, SCKM, 11 lutego 2015
II miejsce Julia Fiutowska klasa VI
wyróżnienie Emilia Marasik klasa VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
Małopolski Konkurs Matematyczny
Jakub Gubała uczeń klasy VI zakwalifikował się do etapu rejonowego
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Pilińska)
X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"
Kraków, Wawel, marzec 2015
wyróżnienie II stopnia - Sebastian Fiutowski
(nauczyciel przygotowujący Małgorzata Czaplińska)
XV Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny "Las i jego mieszkańcy"
Czułów, 5 marca 2015
I miejsce: Wiktor Karch klasa V i Andżelika Mucha klasa VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Aldona Dymek)
I Gminny Konkurs Humanistyczny "Mitologia źródłem wartości"
Liszki 12 marca 2015 r.
I miejsce: Julia Fiutowska, Jakub Gubała, Emilia Marasik uczniowie klasy VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
Gminna Corrida Ortograficzna (Kaszów, 24 kwiecień 2015)
II miejsce Kacper Grzesiak
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
Konkursy plastyczne
(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)
Małopolski Konkurs Plastyczny "Światło czarodziejem magii"
Kraków, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, 21 maja 2015
(na konkurs wpłynęło 860 prac)
II nagroda Emilia MARASIK, klasa VI
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Przyroda w kolorach - Tajemniczy las"
Kraków, 23 maja 2015
II nagroda Ewa Skrabalak - uczestniczka zajęć koła plastycznego w naszej szkole
kwalifikacja do wystawy Marzena Miętka klasa V
Gminne zawody sportowe w trójboju lekkoatletycznym
Jeziorzany 17 czerwca 2015
II miejsce - Anna Zawłocka; Filip Galos
(nauczyciel przygotowujący - Mateusz Kozioł)
Gminny Turniej Sprawnościowy Oddziałów Przedszkolnych
Piekary, czerwiec 2015 r.
I miejsce - 10 osobowa grupa z Misiów i Tygrysków
2013/14
Edukacyjna Wartość Dodana
Obliczyliśmy Edukacyjna Wartość Dodaną (EWD) dla naszych absolwentów urodzonych w roku 2001.
Po wprowadzeniu wyników uzyskanych przez uczniów w klasie III (w 2011 r.) w Ogólnopolskim Badaniu Umiejętności Trzecioklasistów oraz wyników sprawdzianu w klasie VI (w 2014 r.) otrzymaliśmy EWD (Edukacyjna Wartość Dodaną) dla tego rocznika. Wskaźnik EWD wynosi 4,7 co stanowi, iż trzecioklasiści rozwinęli umiejętności i poszerzyli swoje wiadomości w stopniu wysokim. Cieszymy się bardzo i gratulujemy absolwentom.
Wynik Sprawdzianu po klasie szóstej
31,9 punktów to średnia naszej klasy szóstej. Wynik ten plasuje naszą szkołę w 5 % szkół kraju o najwyższym wyniku - 9 stanin (dla porównania średni wynik gminy 28,1, powiatu 27,7, województwa 26,8). Uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych etapach kształcenia.
Małopolski Konkurs Historyczny " Wielcy Polacy - zasłużeni dla niepodległości"
Finaliści: Gabriela GRZESIAK i Jakub GUBAŁA
Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 5 uczniów: Jakub Gubała, Gabriela Grzesiak, Marcelina Mrozowicz, Daniel Pawłowicz, Julia Kącik
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
VIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"
Kraków, SCKM, 26 lutego 2014
wyróżnienie - listy gratulacyjne: Julia Fiutowska, Macelina Mrozowicz
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus" dla uczniów klas V-VI
Kraków, Wawel, 20 maja 2014
III miejsce - Julia Fiutowska, klasa V
wyróżnienie I stopnia - Gabriela Lach, klasa VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
IV Gminny Konkurs Matematyczny im. Jana Kantego Steczkowskiego
wyróżnienie Gabriela Grzesiak uczennicaklasy VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Pilińska)
XIV Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny "Owoce i warzywa w naszym jadłospisie"
Czułów, marzec 2014
II miejsce Andżelika Mucha i Honorata Ziaja
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Krystyna Kruszewska)
Gminne zawody sportowe w trójboju lekkoatletycznym
Jeziorzany 23 czerwca 2014
I miejsce w kategorii klas czwartych - Anna Zawłocka
(nauczyciel przygotowujący - Mateusz Kozioł)
Konkursy plastyczne
(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ilustracja do wierszy Tuwima"
Kraków, SCKM, grudzień 2013
I nagroda GABRIELA LACH, klasa VI
wyróżnienie GABRIELA RZEWUSKA, klasa V
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Lubimy mokradła"
Warszawa, Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, grudzień 2013
wyróżnienie JULIA FIUTOWSKA, klasa V
wyróżnienie GABRIELA RZEWUSKA, klasa V
2012/13
Małopolski Konkurs Historyczny "Wielcy Polacy - wybitni dowódcy"
Finaliści: Michał BENTKOWSKI, Patryk WIECHEĆ, Zuzanna ZAWŁOCKA;
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Michał Bentkowski, Kamil Skalny, Patryk Wiecheć,
Zuzanna Zawłocka;
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
XIII Gminny Konkurs Przyrodniczo -Ekologiczny -"Ptaki Polski zagrożone wyginięciem"
Czułów, 12 marca 2013
II miejsce Rafał Nęcek i Kinga Solarz
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Krystyna Kruszewska)
VIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"
Kraków, Wawel, 19 marca 2013
wyróżnienie II stopnia - Weronika Poniedziałek
(nauczyciel przygotowujący Magdalena Drużkowska)
III Gminny Konkurs Matematyczny im. Jana Kantego Steczkowskiego
wyróżnienie Krzysztof Pituła uczeńklasy VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Pilińska)
I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus" dla uczniów klas V-VI
Kraków, Wawel, 9 maja 2013
wyróżnienie I stopnia - Julia Kącik, klasa V
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
Sukces naszych uczennic w konkursie "Moja niby-UE"
Kraków, czerwiec 2013
Uczennice klasy IV Emila Marasik i Julia Fiutowska zdobyły I miejsce,
nagrodą jest wyjazd do Parlamentu Europejskiego w Brukseli
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Dorota Tyrała)
Gminne zawody sportowe w trójboju lekkoatletycznym
Jeziorzany 17czerwca 2013
III miejsce - Krzysztof Pituła
(nauczyciel przygotowujący - Radosław Łączyński)
Konkursy plastyczne
(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)
"Barwy Jesieni" - XI edycja konkursu, październik 2012
Organizatorem konkursu jest Osiedlowy Klub Kultury Soboniowice – jednostka organizacyjna Domu Kultury „Podgórze” Krakowie. Jury konkursu oceniło prawie 600 prac, które spłynęły z 46 placówek oświatowych i kulturalnych z terenu południowej Polski.
II nagroda: Weronika Poniedziałek, klasa III
"Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu"
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, etap powiatowy, Kraków, marzec 2013
II nagroda: Zuzanna Zawłocka
2011/2012
Wynik Sprawdzianu po klasie szóstej
31,4 punktów to średnia naszej klasy szóstej. Wynik ten plasuje naszą szkołę w 4% szkół kraju o najwyższym wyniku - 9 stanin (dla porównania średni wynik gminy 24,2, powiatu 24,4, województwa 23,7). Uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych etapach kształcenia.
Małopolski Konkurs Humanistyczny „U źródeł...”
finalistki: MAGDALENA MARASIK i NATALIA WÓJCIK uczennice klasy VI
NATALIA WÓJCIK uzyskała najwyższy wynik w etapie rejonowym - 73 punkty na 77
(nauczyciele przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak, Anna Kuźniar-Sobek)
Małopolski Konkurs Przyrodniczy „Las, jako środowisko życia”
do etapu rejonowego zakwalifikowała się
KAROLINA LACH uczennica klasy VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Krystyna Kruszewska)
Krzysztof Madyda uczeń klasy VI został stypendystą Fundacji "Zdolny Uczeń"
im. Adama Gołąba (Mników, 22 grudnia 2011)
II Gminny Konkurs Matematyczny im. Jana Kantego Steczkowskiego
wyróżnienie PATRYK WIECHEĆ uczeń klasy V
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Pilińska)
Konkurs wiedzy o książce pt. "Awantura o Basię"
gminny: Piekary, 16 kwiecień 2012 r.
klasa III zdobyła III miejsce
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Czaplińska)
X Gminna Corrida Ortograficzna (Kaszów, 23 kwiecień 2012)
II miejsce MAGDALENA MARASIK
Gminny Konkurs Szachowy (Kryspinów, 7 maja 2012 r.)
I miejsce KRZYSZTOF PITUŁA uczeń klasy V
III miejsce PATRYK WIECHEĆ uczeń klasy V
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Kamil Skwira)
Gminny Konkurs Języka Angielskiego (Cholerzyn, 11 maja 2012 r.)
III miejsce ARKADIUSZ MADEJ uczeń klasy VI)
( nauczyciel przygotowujący do konkursu Ewa Kulka)
Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur Matematyczny" ( maj 2012)
wyróżnienie PATRYK WIECHEĆ uczeń klasy V
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Pilińska)
Konkursy plastyczne
(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)
„Portret Świętego Mikołaja"
gminny: Kryspinów, grudzień 2011r.
wyróżnienie KAROLINA KWOKA uczennica klasy II
Wojewódzki konkurs plastyczny - "Świat bez wynalazku koła"
Dom Kultury "Podgórze", Kraków, maj 2012
III nagroda IZABELA ŚLUSARCZYK
wyróżnienie ZUZANNA ZAWŁOCKA
Wojewódzki konkurs plastyczny - "Najpiękniejsze drzewo okolicy"
Towarzystwo na Rzecz Ochrony Przyrody, Kraków, czerwiec-październik 2012
I nagroda: Patrycja Suchan klasa V
Gabriela Lach klasa IV
II nagroda: Gabriela Korczek, klasa V
Izabela Ślusarczyk klasa V
Julianna Wójcik klasa IV
wyróżnienie : Zuzanna Zawłocka klasa V
2010/2011
Małopolski Konkurs Humanistyczny „Wielcy znani i mniej znani”
Magdalena Marasik uczennica klasy V
zakwalifikowała się do etapu rejonowego
(nauczyciele przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak, Anna Kuźniar-Sobek)
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT, ("Jersz")
Rafał Nęcek dyplom za uzyskanie dobrego wyniku ( 77,98% punktów możliwych do uzyskania)
Mateusz Grabowski dyplom za uzyskanie dobrego wyniku ( 76,09% punktów możliwych do uzyskania)
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Pilińska)
Konkurs recytatorski poezji K.I. Gałczyńskiego „ Siódme niebo”
Kraków: Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego
wyróżnienie Natalia Wójcik klasa V
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
Małopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „Zaczytana zakładka“
wyróżnienie: Gabriela Korczek uczennica klasy IV
(nauczyciele przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak,
Anna Kuźniar-Sobek)
Gminny Konkurs Mitologiczny „Bliżej Olimpu” (Cholerzyn)
III miejsce Magdalena Marasik uczennica klasy V
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
Gminny Konkurs Ortograficzny (Kaszów)
I miejsce Julianna Wójcik klasa III
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Marzena Michno)
III miejsce Magdalena Marasik klasa V
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
I Gminny Konkurs Matematyczny
wyróżnienie Mateusz Grabowski klasa VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Pilińska)
Konkursy plastyczne
(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)
„Powódź, pożar, dniem czy nocą – strażak przychodzi ci z pomocą“
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
etap gminny - nagroda Zuzanna Zawłocka uczennica klasy IV
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Światło“
wyróżnienie Gabriela Korczek uczennicay klasy IV
2009/2010
Małopolski Konkurs Humanistyczny „Świat beztroski – świat bez troski?”
finalista SEBASTIAN KAMIŃSKI uczeń klasy VI
(nauczyciele przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak, Anna Kuźniar- Sobek)
Małopolski Konkurs Matematyczny
finalista KAROL MADEJ uczeń klasy VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Pilińska)
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT ("Jersz")
Karol Madej dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku ( 84,78% punktów możliwych do uzyskania)
Arkadiusz Madej dyplom za uzyskanie dobrego wyniku ( 78,57 punktów możliwych do uzyskania)
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Pilińska)
Konkursy plastyczne
(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)
„Święty Franciszek Patron Ekologów”
Gminny: Kaszów, październik 2009
w kategorii klas I -III I nagroda Kamila Korczek
w kategorii klas IV-VI I nagroda Magdalena Marasik
„Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia”
Gminny: Kryspinów, październik 2009
II nagroda Gabriela Korczek
wyróżnienie Michał Madyda (album)
„Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”
Ogólnopolski 2010
w etapie gminnym - II nagroda Gabriela Korczek
„Polska i jej sąsiedzi” - VIII gminny konkurs o Unii Europejskiej
Gminny: Jeziorzany 20.04. 2010
I nagroda Julianna Wójcik
wyróżnienia: Kinga Solarz
Natalia Wójcik
Zuzanna Zawłocka
Konkurs malarski w ramach II Powiatowego Dnia Młodzieży
Powiatowy: Mników, maj 2010
II nagroda Wiktoria Galos
„Namaluj Chopina”
Ogólnopolski: Warszawa, czerwiec 2010
nagrody: Gabriela Korczek
Emilia Marasik
Kinga Solarz
Zuzanna Zawłocka
(wyniki zamieszczone w dodatku do Polityki: Magazyn Chopin)
2008/2009
Małopolski Konkurs Humanistyczny „Gdy człowiek nauczył się pisać...”
w etapie rejonowym
SEBASTIAN KAMIŃSKI, uczeń klasy V zajął IV miejsce
(nauczyciele przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak, Anna Kuźniar-Sobek,)
„Bajka ekologiczna połączona z ilustracją”
Powiatowy: Kraków, Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, styczeń 2009
kat. klasy V: II miejsce NATALIA WÓJCIK
III miejsce WIKTORIA GALOS
kat. klasy VI: II miejsce KATARZYNA SOCHACKA
III miejsce ARKADIUSZ PITUŁA
(nauczyciele przygotowujący do konkursu bajka - Małgorzata Skrabalak
ilustracja - Anna Kuźniar-Sobek)
Gminny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Gotycki Kraków”
Morawica, maj 2009
I miejsce NATALIA WÓJCIK klasa V
II miejsce WIKTORIA GALOS klasa V
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar- Sobek)
Gminny Konkurs Sudoku
Czułów, 2009
I miejsce ARKADIUSZ PITUŁA klasa VI
II miejsce KAMIL GALOS klasa IV
(nauczyciel przygotowujący Małgorzata Pilińska)
Konkursy plastyczne
(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)
„Świąteczne karteczki”
Kraków, MDK Dom Harcerza, grudzień 2008
I nagroda ZUZANNA ZAWŁOCKA klasa II
wyróżnienie EMILIA MARASIK klasa 0
„Europa wczoraj i dziś”
Gminny: Jeziorzany, kwiecień 2009
kat. dzieci młodsze I nagroda GABRIELA KORCZEK klasa II
III nagroda MAGDALENA MARASIK klasa III
III nagroda JULIANNA WÓJCIK klasa 0
kat. dzieci starsze II nagroda WIKTORIA GALOS klasa V
„Gotycki Kraków”
Gminny: Morawica, maj 2009
III nagroda WIKTORIA GALOS klasa V
wyróżnienia MAGDALENA MARASIK klasa III
NATALIA WÓJCIK klasa III
„Słowo malowane” - Wiersze Wandy Chotomskiej - „A ja mam psa”
Kraków, Dom Kultury Podgórze, kwiecień 2009
II nagroda NATALIA WÓJCIK klasa III
IV nagroda MAGDALENA MARASIK klasa III
„Słowo malowane” - Wiersze Wandy Chotomskiej - „Bańkowice mydlane”
Kraków, Dom Kultury Podgórze, maj 2009
I nagroda ANNA ZAWŁOCKA klasa 0
III nagroda GABRIELA KORCZEK klasa II
wyróżnienia KINGA SOLARZ klasa II
ZUZANNA ZAWŁOCKA klasa II
2007/2008
Gminny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Spacerkiem po Krakowie - Wawel”
Morawica, maj 2008
I miejsce: NATALIA WÓJCIK klasa IV
WIKTORIA GALOS klasa IV
KATARZYNA SOCHACKA klasa VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
V Krakowski Konkurs Recytatorski
wyróżnienie KATARZYNA SOCHACKA
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)
Konkursy plastyczne
(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)
Gminny konkurs plastyczny „Powiew chłodnego wiatru” (Jeziorzany)
I nagroda PATRYCJA BATOR klasa III
wyróżnienie SYLWIA BRZYSZCZYK klasa VI
Gminny konkurs plastyczny „Spacerkiem po Krakowie - Wawel” (Morawica)
I nagroda SYLWIA BRZYSZCZYK klasa VI
Gminny Konkurs Plastyczny "Brzechwałki" (Morawica)
II nagroda MAGDALENA MARASIK
wyróżnienie GABRIELA KORCZEK
ZUZANNA ZAWŁOCKA
2006/2007
Gminny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Poznajemy Kraków”
Morawica, maj 2007
II miejsce: KAMIL GAWIN klasa VI
DOMINIKA GRZYBCZYK klasa VI
KATARZYNA SOCHACKA klasa V
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)
Gminny konkurs plastyczny: „Ciepłe klimaty” (Jeziorzany)
II nagroda WIKTORIA GALOS klasa III
III nagroda SYLWIA BRZYSZCZYK KLASA V
wyróżnienie GABRIELA KOPEĆ klasa VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)