Oddzial przedszkolny

W Szkole Podstawowej im. Antoniego Sewiołka w Czułowie funkcjonują cztery oddziały przedszkolne:

Dzieci mają zapewnioną opiekę w godzinach od 7.00 do 17.00.

Oprócz stałych zajęć dydaktycznych w każdej grupie realizowane są zajęcia rytmiczno-muzyczne, gimnastyczno-ruchowe, język angielski.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween na zajęciach z języka angielskiego

Ostatnie dni października na zajęciach z języka angielskiego  przebiegły pod hasłem "HALLOWEEN" Dzieci z wszystkich grup poznawały tradycje halloweenowe.

Poznawaliśmy także słownictwo związane z tym tematem. Śpiewalismy piosenki "Can you make a happy face", "Go away, spooky monster, go away!" i "Knock konock, trick or treat".

Następnie dzieci usłyszłay polecene "Let's make a jack-o'-lantern!" i wykonały halloweenowe dynie.

Nie zabrakło też czasu na halloweenowe zabawy z balonami.

Zdjęcia: D. Mądra

Wycieczka

19 września Skrzaty, Misie i Tygryski były na wycieczce w Parku Edukcji Globalnej. Uczestniczyliśmy w warsztatach "Arktyczna przygoda" . Zwiedzaliśmy chaty z różnych stron świata i poznawaliśmy zwyczaje mieszkających w nich ludzi. Dodatkowo piękna jesienna pogoda sprawiła, że ten dzień był wyjątkowy!         (E. Fryc)

Fot.E.Fryc