Gminny Dzień Dziecka - 1 VI 2019


W czerwcu w Szkole Podstawowej w Czułowie odbył się IV Gminny Dzień Dziecka. Szkoła przygotowała ciekawy program artystyczny. Dzieci z przedszkola śpiewały i tańczyły, podobnie jak uczniowie klasy I i II. Koło teatralne wystąpiło z musicalem „Kapciuszek”. Była to humorystyczna wersja bajki o Kopciuszku. Oprócz uczniów z Czułowa wystąpiły również dzieci z innych szkół w gminie. Duże wrażenie na zebranych zrobił Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”. Odbyły się również pokazy karate, a swoje umiejętności zaprezentowali młodzi piłkarze. Na wszystkich czekało wiele atrakcji. Chętni mogli pobawić się na dmuchanych zamkach, postrzelać z łuku, zjeść kiełbaskę z grilla, popcorn, watę cukrową czy kawałek ciasta. Dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych cieszyły się warsztaty z robotyki i eksperymenty laboratoryjne, w których można było wziąć udział. Zorganizowano również kiermasz książek i kwiatów ogrodowych oraz artystyczne malowanie twarzy dzieci. 

Wszyscy zebrani na boisku Szkoły  Podstawowej w Czułowie bawili się tego dnia znakomicie, pogoda dopisała, a całą imprezę można zaliczyć do bardzo udanych. 

Ochotnicza Straż Pożarna w Czułowie przekazała uczniom szkoły roboty i tablet do zajęć Robotyki.