Koło języka angielskiego

Zajęcia prowadzi Ewa Kulka

Wystawa z okazji Święta Dziękczynienia - Thanksgiving Day- 24.11.2017r.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jesienna runda - pomoc dla szkoły Mathare Light w Nairobi, w Kenii.

Galeria zdjęć

6 listopada miało miejsce Halloween. Uczestnicy koła języka angielskiego przygotowali krótki występ w języku angielskim na temat tego święta oraz konkursy halloweenowe dla klasy VI – wyścigi z miotłami, zgadywanie, jakie przedmioty zostały ukryte w pudełku, łowienie magnesowych pająków na wędkę oraz zbijanie kręgli dynią.. Uczennice biorące udział w zajęciach SKS, prowadzonych przez pana Mateusza Kozioła, przygotowały taniec (Zumba) do piosenki Michaela Jacksona „Thriller”. Dekoracje były dziełem uczniów z koła języka angielskiego oraz dzieci  biorących udział w zajęciach świetlicowych prowadzonych przez panią Agnieszkę Hofman. Ponadto można było kupić pyszno-straszne halloweenowe ciastka. Wszyscy świetnie się bawili.

Archiwum 2016/17

Archiwum 2015/16